tajenstvi us5

4. února 2011 v 17:40 | luca
US5 vyzradili svá tajemství! Popcorn, Únor 2006 Skupina US5 vyhrála soutěž Big in America a teď se snaží dobýt svět. Zatím se jim podařilo prorazit za velkou louží a v Německu, ale tím jejich tažení nekončí! Kluci otevřeli POPCORNu svá srdce...
CHRIS:
Mám rád dvě holky! Citlivý, zasnění, romantický - takový je podle svých slov Christoph Watrin (narozen 7.8.1988 v Kolíně nad Rýnem). Jeho rodiče Evelyn (učitelka) a Reinhard (obchodník) souhlasili s hudební kariérou svého syna pod podmínkou, že musí dodělat střední školu. Takže vedle nahrávání ve studiu bifloval. Předtím se ještě rozešel se svojí láskou Janou: "Už to nešlo, city se nějak vytratily. S Janou jsem prožil své první milování, na to člověk nikdy nezapomene. Ona už měla zkušenosti, pro mě to byl první opravdový sex. Bylo to jiné, než jsem si představoval, ale bylo to moc hezké! Teď jsou v mém životě dvě holky: moje nejlepší kámoška Steffi a moje sestra Eva . Když je mi mizerně, můžu těm dvěma kdykoliv zavolat, s nimi probírám všechny problémy!" "Chris se se svou láskou rozešel, na holky ale nezanevřel: kámoška a ségra mu dělají vrby!"
JAY:
Všechno musím mít pod kontrolou! "Jsem tím posedlý, některé lidi tím doháním k šílenství," říká o sobě Jay Khan (narozen 31.3.1982 v Londýně), který je z US5 nejstarší a nejrozumnější. Syn Angličanky a Pákistánce vyrůstal v Londýně a Berlíně. Před US5 Jay vydělávat psaním písniček, kromě toho pracovat tři roky ve vyhlášeném baru v Berlíně. A jak je na tom s láskou? "Čtyři roky jsem chodil s jednou holkou, byla to moje první láska. Bohužel na začátku roku 2004 to nějak vyprchalo. Od té doby jsem sólo, ale to neznamená, že se u mě v téhle oblasti nic neděje," směje se Jay, který v Berlíně maturovat na francouzkém gymplu. "První milování? Nic moc! Proběhlo to strašně rychle a byl jsem z toho zklamaný!"
RICHIE:
V životě to neměl lehké! Stydlivý Chris "Richie" Stringini (narozen 28.11.1988 v Chicagu) to nemá jednoduché: "Ve škole to byla katastrofa. Od malička mi dělá učení problémy, jsem dyslektik, pletu si čísla a slova. Všichni se mi kvůli tomu smáli," vypráví Richie, který kvůli tomu často měnil školy, až měl nakonec soukromého učitele. Kromě toho si přivydělával jako manekýn a herec, při natáčení Lizzie McGuire se před dvěma lety zamiloval do herečky Lalaine. Momentálně je ale sám: "S Lalaine jsem se rozešel když jsme rozjeli US5." "Víc než francouzké polibky jsem zatím nezkoušel"
IZZY:
Jsem divoký! Izzy Gallegos (narozen 19.9.1983 v Stocktonu/Kalifornie) je divoký, vtipný, bláznivý a rozjíždí jak na jevišti, tak v lásce: "Poprvé jsem se líbal v sedmi letech s dcerou svého baseballového trenéra. Nachytal nás a já to pak pěkně slíznul," směje se. Když mu bylo 16, vylítnul ze školy, protože jedné holce ustříhnul copy: "Byla to pomsta - ona mi do vlasů nalepila žvýkačku!" Se svou první přítelkyní chodil tři roky a s ní se také poprvé miloval: "Bylo to super!" Rozešel se sní, když mu bylo 18, a odjel do Orlanda, aby se stal hudební hvězdou. Jako jediný ze skupiny má přítelkyni: Carly je vizážistka. Izzy: "Rád flirtuju, ale Carly jsem slíbil věrnost!" "Izzy má 11 tetování, piercing na spodním rtu a prsní bradavce."
MICHAEL:
Smůla se mi lepí na paty! Cool styl a děsná smůla! Michael Johnson (narozen 18.7.1987 v Mainzu) vždycky všechno slízne: "Jsem fakt smolař," směje se, ale díky svému šarmu se z každé nepříjemné situace dostane: "Ve škole jsem byl mist ve vymlouvání, učitelé mě kvůli tomu nesnášeli!" Po základní škole studoval na obchodce. Teď prohání každou sukni: "Rád flirtuju, už jsem párkrát balil i dvě tři holky najednou." Se sexem začal brzy, ve dvanácti ho po párty svedla jedna třiadvacetiletá slečna! Také má za sebou zkušenosti s drogami, ale nerad o tom mluví: "Slíbil jsem dědečkovi, že se toho svinstva už nedotknu!" "Michael si bezstarostné dětsví moc neužil"
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama