jaky typ holky maji radi us5

4. února 2011 v 17:36 | luca

us5 pro bravo:rozhovor

22. 9. 2007
CHRIS Výška: Já mám 180 cm a ona by měla být menši, něco mezi 170 a 175 cm! Vlasy: Většinou se mi líbí blondýny. Postava: Moje holka by měla mít sportovní postavu. Styl oblékani: Pohodové a trendy! Nemám rád ty typy s tunou make- upu a s těma malinkejma taštičkama od Gucciho! Charakter: Měla by být vtipná a pohotová a trochu romantická. Měl bych mít tu možnost s ní mluvit o Bohovi a o světě a zároveň by mi měla umět naslouchat a poradit, když mám problém. Hobby: Měla by milovat sport a hudbu. Rád bych si s ní šel zasurfovat.
IZZY
Výška: Malá! Já taky meřím jen 170cm. Vlasy: Moje holka musí mít dlouhý vlasy, barva mě vůbec nezajimá. Postava: Musí vypadat zdravě. Styl oblékani: Mám rád, když má holka vlastní styl- čím ulítlejší, tím lepší. Charakter: V první řadě je pro mě podstatný, aby mě měla ráda takovýho jaký jsem. A já vím, že to může být dost těžký, protože na jednu stranu se chovám jako cvok, ale zároveň mám občas rád klid a samotu. Hobby: Rock´n ´roll, partys, cestování a hodně dobrodružstvi.
RICHIE Výška: Měřím stejně jako Izzy, jenom 170 cm. Ona by teda měla být o něco menší než já. Barva vlasů: Blondýnky mi připadají dost sexy! Postava: Musí se mi libit celkově. Styl Oblékání: Divokej, ale i sladkej! Mám rád, když holka zkouší stále nové sexy styly. Charakter: To nejdůležitější: Musi mít smysl pro humor! A silný nervy, protože občas melu celý dny nesmysli. Hobby: Haloween! To by byl můj sen strávit s dívkou snů můj oblíbený den v roce!
JAY Výška: Při mý výšce 188 cm mi to je celkem jedno. Barva vlasů: Na rozdíl od mých kolegů se mi líbí holky s krátkýma vlasama. Postava: Štíhlá! Styl oblékání: Mám rád minisukně a líbí se mi, když se holka obléká sexy. Charakter: Neměla by být drzá. Nejsem žádnej drsňák, ale prostě nemám rád ty s "plnou hubou keců". Měla by se chovat jako dáma. Hobby: Abychom spolu strávili co nejvíce času, tak by se mnou měla chodit do fitka a na párty!
MIKEL Výška: Rozhodně by neměla být vyšši než já (178cm) Barva vlasů: To mi je úplně jedno. Ať kudrnatý vlasy nebo rovný, blond nebo tmavý -mně se líbí všechno Postava: Štíhlá, ale ne moc vyhublá! Styl oblékání: Mám rád, když se holka obléká trochu nobl. Charakter: Má dívka snů je spiš klidnějšiho typu. Ale zas ne taková ta malá šedá myška, ale spiš taková cool pozorovatelka. Nemám rád, když si hraje na miláčka všech. Ale, když jsem spolu na párty, tak se může klidně trochu rozjet. Hobby: Párty a tancování
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama