twinces3

21. ledna 2011 v 15:36 | l

Twinces noc!

20. března 2008 v 19:41 | Ewiiik&Panky Kaulitz |  jednodílné povídky...-
Twincest NOC
Byla temná noc. Silně pršelo. Bill přišel domů celý promoklý. Tom vylezl z postele. "Bille, kde jsi byl, měl jsem o tebe děsný strach!!" "Mno, trochu jsem to tam přetáhli!!" odpověděl Bill. Tom mu začal sundávat oblečení, které už pomalu připomínalo nacucanou houbu. "Bille, to nesmíš dělat!! Budeš nemocnej a chraplavej a jak asi budeš zpívat?"
Bill se zamyslel. "Hmm, asi máš pravdu, ale kdy já netušil že…" Tom mu položil prst na ústa. "Bille, jsi celý ledový, potřebuješ zahřát!" Bill nechápal. "Tome, co to děláš?" Tom ho posadil na postel. Bill cítil jeho teplo. Najednou mu bylo všichni jedno a objal Toma kolem krku.
Tom se jen usmál a začal ho vášnivě líbat. Pak se jen převalili na postel a Bill svému bráškovi pomohl z posledních kousků oblečení. Opět se začali líbat. Tom si lehnul na záda. Bill si na něj sednul. "Bráško, jsem tvůj!!!" řekl Tom. Bill jemný pohybem hlavy poručil Tomovi, aby si klekl. Tom to udělal a dlouze vzdychl. Bill si klekl za něj. Začali se milovat. Tom cítil každičký Billův pohyb a silně vzdychal. Bill držel Toma kolem pasu a pevně si ho přitlačoval k sobě. Už se oba blížili k vrcholu a pak se udělali skoro ve stejnou dobu. S krásným sténáním se svalili do postele a přitulili se k sobě. Pak oba usnuli.
Bill ale k Tomovi najednou pocítil něco….něco víc. Pak si jen v hlavě opakoval "Že by se tomu říkala láska??"
Z Pančiiny hlavy
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama