bill kaulitz zajimavosti

20. ledna 2011 v 17:51 | l
billovo tetovani


Poslední dobou jste se tady neukazovali.
Bill: Ano, byli jsme ve studiu nahrávat naše třetí album. Bylo to velmi intenzivní a kreativní období, ale zároveň to poskytlo tolik potřebnou přestávku pro kapelu. Byli jsme schopni se znovu společně sejít, daleko od našeho hektického života. Ve studiu, každý byl ve svým myšlenkách a pochybnostech. V okamžiku, kdy jsme pryč se světa reflektorů je pro kapelu důležité. Vrátili jsme se k věcem, které jsou opravdu důležité.


V jaké typu děláte novou nahrávku?
Bill: Existuje mnoho nových vlivů, které až doposud nebyly slyšet na zvuku Tokio Hotel. Ale i tak jsme se drželi stejného týmu lidí. Naše nové album bude pravděpodobně pro hodně lidí překvapení a já doufám, že se fanouškům bude líbit.


Jak jste pracovali?
Bill: Texty a hudba jsou výsledkem našich životů, odvíjí se to od úspěchu kapely. Souvisí s naší náladou, myšlenkami a také novými přáními a nadějemi. Texty jsem začal psát v létě roku 2007. Mnohé texty byly dokončené během našich cest, na turné apod. Je tu jeden song, který pojednává o mém stesku po domově během našeho turné po Státech a o všech věcech, které mi schází. To je důvod, proč bude album nejdříve v němčině a potom také v angličtině.


Jak přesně vzniká písnička?
Bill: Na začátku jsou myšlenky a nápady. Potom se začne víc definovat hudba. V okamžiku, kdy se udělá refrén, píseň začíná mí ten správný tvar. V tom momentě se začne nahrávat.


Diskutuje v kapele před začátkem nahrávání?
Bill: Ano, chvíle, kdy se připravujeme zahájit nahrávání jsou obtížné. Máme písně, ale existuje mnoho způsobů, jak je interpretovat. A my musíme najít ten nejlepší způsob. Potom začneme experimentovat s každou písničkou, že se mění zvuk kytary nebo můj hlas. A ano, to může vést k velké diskuzi. Ale trochu se obávám toho, že jsem velký perfekcionista. Naštěstí moji tři přátelé nemají stejný charakter (směje se).


Cítíte se pod tlakem vašich fanoušků?
Bill: Snažíme se tlaku uniknout. Ale největší tlak přichází od nás. Samozřejmě, že reakce fanoušků jsou velmi důležité také proto, že je nechceme zklamat. Ale sami nechceme klesnout. Posloucháme různé rady, ale konečné rozhodnutí je vždy na nás. Je to jen mezi námi čtyřmi.


Nedávno bloger Perez Hilton napsal, že vaše koncerty byly na playback. Jak se k tomu vyjádříte?
Bill: Není to poprvé, co slyším takovou blbost na Tokio Hotel nebo nějaké jiné kapely. Jsme v takovém stádiu, že náš úspěch u někoho vyvolává žárlivost. A tyto mediální nesmysly jsou součástí hry. Je to zrádný útok od slavného Pereza Hiltona, který nemá žádný důkaz, aby své obvinění mohl dokázat. Jak náš manažer David Jost řekl "nejlepší, jak si udělat názor je, že přijdete na naše koncerty a uvidíte nás hrát živě." A my opravdu opravdu rockujeme!

Avatary #20 (by Evule)

12. ledna 2009 v 17:47 |  Avatary
01020304
05060708
09101112
13141516


Awojda!! =o)

4. července 2008 v 3:26 |  Vzkazíky!

Ahujky lidičky japak se máte?? :-)
A japak si užíváte prázky?? =o*

Bill napíše téměr denně nový song

4. července 2008 v 3:24 |  Články,rozhovory
Po své operaci hlasivek začal frontman německé, momentálně nejúspěšnější kapely, pracovat na novém albu Tokio Hotel.
Doba před a po operaci jeho hlasivek byla pro "Tokio Hotel" - zpěváka, Billa Kaulitze (18) to nejtěžší v jeho životě.
Ale teď, když všechno dobře překonal, se ukazuje: To že od lékařů měl povinnost mlčet přineslo i něco dobrého. Bill od té doby napíše téměř denně nový song. "Bill stále ke mně chodí s novými nápady na songy", vypráví manažer kapely David Jost. Především ho ale také hodně inspiruje cestování (USA, Francie, Španělsko). Když jste na cestách, songy se sice většinou nenapíšou do konce, ale vzejde mnoho nápadů. Musí přijít takový pocit a nastanou nápady", ví Jost.
Bill si potom svoje nápady zapisuje na hotelové lístky, do mobilu nebo do laptopu. Je už hodně materiálu pro třetí album. A jedno je jasné: Bill zpívá zase německy! Pro fanoušky v zahraničí žádný problém, ví Jost. "Hlavní věc je ta, že fanoušci se chtějí co možná nejblíže dostat k totožnosti Billa.
Kvůli tomu by chtěli rozumět textům v němčině a nejraději chtějí slyšet Billa na koncertech zpívat v jeho mateřštině." Kdy bude nová deska produkována ale ještě není jasné.


Animations-Epizode 33

4. července 2008 v 3:23 |  Animky


Všechny animace jsou TADY

Avatars-Jenom Billí

4. července 2008 v 3:22 |  Avatary
01.jpg picture by MartiKaulitz2×04.jpg picture by MartiKaulitz2×05.jpg picture by MartiKaulitz2×06.jpg picture by MartiKaulitz2×07.jpg picture by MartiKaulitz2×08.jpg picture by MartiKaulitz2×09.jpg picture by MartiKaulitz2×10.jpg picture by MartiKaulitz2
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama